Montaż klimatyzacji Bielsko-Biała

Montaż klimatyzacji Bielsko-Biała
Bielsko-Biała znajduje się w południowej części województwa śląskiego. Miasto Bielsko-Biała zamieszkuje około 170 tysięcy mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 124,51 km². Bliskość gór nie zdołała oszczędzić Bielska-Białej przed skutkami globalnego ocieplenia. Wzrost temperatur na Podbeskidziu to realny problem dla wszystkich. Najwyższe temperatury w Bielsku-Białej to około 38C.

Klimatyzacja Bielsko-Biała

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Bielsku-Białej. Pierwszy etap to bezpłatne doradztwo i dobór urządzeń. Następnie przygotowujemy dla Państwa ofertę wraz z wyceną. Od firm, z którymi współpracujemy dostaniesz bezpłatną wycenę. Wybieramy najlepsze rozwiązanie i umawiamy się na termin montażu. Ostatnia faza to serwis klimatyzacji (raz lub dwa razy w ciągu roku). Zadzwoń lub napisz!
Klimatyzacja to nie tylko chłodzenie w ciągu lata, klimatyzacja to również ogrzewanie. Tak na prawdę klimatyzator to pompa ciepła powietrze-powietrze. Doskonale sprawdza się w temacie ogrzewania. W ofercie posiadamy dedykowane urządzenia do ogrzewania.

Serwis klimatyzacji w Bielsku-Białej

Oprócz montażu klimatyzacji w Bielsku-Białej, oferujemy również profesjonalny serwis klimatyzacji w Bielsku-Białej.

Montaż klimatyzacji nie tylko w Bielsku-Białej

Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do mieszkańców Bielska-Białej. Zasięg oferty obejmuje takie miejscowości jak: Jasienica, Jaworze, Miedzyrzecze, Mazańcowice, Rudzica, Ligota, Zabrzeg, Czechowice-Dziedzice, Brenna, Górki Wielkie, Świętoszówka, Grodziec, Wilkowice, Buczkowice, Rybarzowice, Meszna, Bystra, Łodygowice, Kozy, Pisarzowice, Janowice, Bestwina, Bestwinka, Dankowice, Stara Wieś, Wilamowice, Kaniów, Hecznarowice, Bronów.

Marcin Walczak

Doradca ds. klimatyzacji
  • Telefon: 604 507 402
  • Email: marcinwalczak79@gmail.com