Montaż klimatyzacji Oświęcim

Montaż klimatyzacji Oświęcim
Oświęcim to miasto położone w województwie małopolskim, znajduje się w centrum Kotliny Oświęcimskiej. Miasto Oświęcim zamieszkuje około 38 tysięcy mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi około 30 km². Miasto posiada bardzo dobrą komunikację z miastami – Tychy, Katowice czy Bielsko-Biała. Najwyższe temperatury w Oświęcimu to około 38C.

Klimatyzacja Oświęcim

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Oświęcimiu. Na początku proponujemy bezpłatne doradztwo i dobór urządzeń. Następnie wykonujemy dla Państwa ofertę wraz z wyceną od firm, z którymi współpracujemy. Wybieramy najlepsze rozwiązanie i planujemy termin montażu. Ostatnia faza to serwis klimatyzacji (raz lub dwa razy w ciągu roku). Zadzwoń lub napisz do Nas!
Dość uproszczony podział klimatyzacji w domach jednorodzinnych (i nie tylko) to podział ze względu na układ: Klimatyzatory typu split (jedno urządzenie wewnętrzne i jednu urządzenie zewnętrzne), klimatyzatory typu multisplit (jedno urządzenie zewnętrzne może obsługiwać do 5 urządzęń wewnętrznych. Każdy z tych układów może zawierać klimatyzatory ścienne, kasetonowe, konsole, podstropowe oraz kanałowe. Konsultant zaproponuje Państwu, nalepsze dla Państwa rozwiązanie.

Serwis klimatyzacji w Oświęcimiu

Oprócz montażu klimatyzacji w Oświęcimiu, oferujemy również profesjonalny serwis klimatyzacji w Oświęcimiu.

Montaż klimatyzacji nie tylko w Oświęcimiu

Nasza oferta nie jest skierowana wyłącznie do mieszkańców Oświęcimia. Zasięg oferty obejmuje takie miejscowości jak: Brzeszcze, Góra, Frydek, Wola,Harmęże,Przecieszyn,Skidzyń, Wilczkowice, Grojec, Rajsko,Polanka Wielka,Poręba Wielka, Włosienica,Przeciszów, Podolsze,Babice, Mętków,Bobrek,Żarki,Chełmek,Gorzów,Broszkowice

Marcin Walczak

Doradca ds. klimatyzacji
  • Telefon: 604 507 402
  • Email: marcinwalczak79@gmail.com