Montaż klimatyzacji Pszczyna

Montaż klimatyzacji Tychy
Pszczyna położona jest w Kotlinie Oświęcimskiej, w południowej części województwa śląskiego. Miasto Tychy zamieszkuje około 25 tysięcy mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 22,49 km². Miasto znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego przejściowego - scierają się masy powietrza kontynentalnego i oceanicznego. Najwyższa temperatura latem w Pszczynie to około 35C.

Klimatyzacja Pszczyna

Oferujemy Państwu montaż klimatyzacji w Pszczynie. I etap to bezpłatne doradztwo i dobór klimatyzatora. Następnie przygotowujemy oferty wraz z wyceną od firm, z którymi współpracujemy. Wybieramy optymalne rozwiązanie i umawiamy się na termin montażu. Ostatnia faza to serwis klimatyzacji (raz lub dwa razy w ciągu roku). Zadzwoń lub napisz do Nas!
Klimatyzacja ma za zadanie schładzać powietrze w okresie upałów. Jednak na tym nie kończą się możliwości klimatyzacji. Klimatyzatory mogą być źródłem ciepła oraz odprowadzać nadmiar wilgoci. Specjalne klimatyzatory sprawdza się w temacie ogrzewania. Zamontowane w klimatyzatorze filtry i jonizatory dbają o nasze zdrowie.

Serwis klimatyzacji Pszczyna

Oprócz montażu klimatyzacji w Pszczynie, oferujemy również serwis klimatyzatorów.

Montaż klimatyzacji nie tylko w Pszczynie

Nasza oferta jest skierowana również do osób mieszkających w pobliżu miejscowości Pszczyna. Obszar działania obejmuje takie miejscowości jak: Goczałkowice-Zdrój, Rudołtowice, Ćwiklice, Grzawa, Miedźna, Jankowice, Studzienice, Piasek, Czarków, Rodostowice, Poręba, Kobielice, Łąka, Wisła Wielka,Wisła Mała,Studzionka, Kryry, Suszec.

Marcin Walczak

Doradca ds. klimatyzacji
  • Telefon: 604 507 402
  • Email: marcinwalczak79@gmail.com