Montaż klimatyzacji Tychy

Montaż klimatyzacji Tychy
Tychy znajduje się w południowej części województwa śląskiego oraz Górnośląskiego Okreu Przemysłowego (GOP). Należą do większych miast województwa śląskiego. Miasto Tychy zamieszkuje około 128 tysięcy mieszkańców. Powierzchnia miasta wynosi 81,81 km². Położenie miasta (mikroklimat wyżynny z dużym wpływem pobliskich gór) powoduje dużą zmienność pogody. Najwyższe temperatury latem w Tychach to około 25C.

Klimatyzacja Tychy

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Tychach. Etapem wstępnym jest bezpłatne doradztwo i dobór urządzeń. Kolejny etap to przygotowanie oferty wraz z wyceną od firm, z którymi współpracujemy. Wybieramy najlepsze rozwiązanie i umawiamy się na termin montażu. Ostatnia faza to serwis klimatyzacji (raz lub dwa razy w ciągu roku). Zadzwoń lub napisz do Nas!
Klimatyzatory nie tylko dostarczają schłodzone powietrze, są również źródłem ogrzewania i osuszają powietrze. Dedykowane do ogrzewania urządzenia rewelacyjnie sprawdza się w temacie ogrzewania. A przy zbyt dużej wilgotności możemy sprawnie osuszyć pomieszczenia. Zamontowane w klimatyzatorze filtry i jonizatory oczyszczają powietrze, którym oddychamy.

Serwis klimatyzacji Tychy

Oprócz montażu klimatyzacji w Tychach, oferujemy również profesjonalny serwis klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji nie tylko w Tychach

Nasza oferta jest skierowana również do osób mieszkających w pobliżu miejscowości Tychy. Obszar działania obejmuje takie miejscowości jak: Kobiór, Gostyń, Świerczyniec, Nowe Bojszowy, Bojszowy, Bieruń, Jedlina, Wyry.

Marcin Walczak

Doradca ds. klimatyzacji
  • Telefon: 604 507 402
  • Email: marcinwalczak79@gmail.com