Rotenso Cleo C15W
  • Rotenso Cleo C15W

Rotenso Cleo C15W

Marka: Rotenso

Powierzchnia: 10-40 m2

Cena: 349 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Powierzchnia: 10-40 m2
Model: C15W
Gwarancja: 2 lat/lata
Filtry: - Filtr elektrostatyczny HD iAIR
- Filtr antybakteryjny EPA iAIR klasy E12
- Filtr z aktywnym węglem iAIR
- Filtr zimnokatalityczny Cold Nano iAIR


Oczyszczacz Rotenso Cleo dla pomieszczeń do 40m2

Oczyszczacz Rotenso Cleo

Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo to niewielkich rozmiarów, bardzo wydajne urządzenie. Kompaktowe rozmiary pozwalają na swobodne przenoszenie oczyszczacza między pomieszczeniami,tak aby cieszyć uzdatnionym powietrzem w każdym momencie.

Proces oczyszczania Rotenso Cleo

Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo posiada 5 etapów uzdatniania powietrza.Oczyszczacz wyposażony jest w filtr kompozytowy 4 w 1. W jednej obudowie znajdują się filtry: antybakteryjny EPA klasy E12, elektrostatyczny HD iAIR, z aktywnym węglem iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Dopełnienie jest piąty etap oczyszczana - uzupełnienie powietrza w jony ujemne.

Wytworzone poprzez jonizator ujemne jony w ilości do 10 mln/cm³ eliminują z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Jonizator usuwa nieprzyjemne zapachy natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.

Oczyszczacz Rotenso Cleo wyposażony jest w 3 poziomy regulacji prędkości wentylatora. Pozwala to na sterowanie mocą urządzenia w zależności od własnych potrzeb. Natomiast wbudowany timer pozwala na zaplanowanie czasu pracy oczyszczacza. W trybie Sleep oczyszczacz Rotenso Cleo pracuje na najniższych, obrotach wentylatora. Jest przy tym wyjątkowo cichy (tylko 20 dB).


: Instrukcja obsługi Rotenso Cleo

Rotenso Cleo C15W - akcesoria dodatkowe

Nazwa Zdjęcie Cena katalogowa Opis
Modem SMART WiFi RAC
Modem SMART WiFi RAC
109 zł netto Za pomocą opcjonalnego modemu SMART WiFi klimatyzacją można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu jak i poza nim.
Filtry do klimatyzatorów Rotenso
Filtry do klimatyzatorów Rotenso
69 zł netto

Filtr Cold Nano iAIR

Zadaniem filtra katalitycznego NANO jest usuwanie szkodliwych cząsteczek i nieprzyjemnych zapachów z powietrza za pomocą wielowarstwowej powłoki katalizatora oraz warstwy włókna. Filtr usuwa szkodliwe, organiczne związki oraz lotne cząstki formaldehydu ze skutecznością 92,9% w ciągu 2,5 godziny. Dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Srebro znane jest z bardzo silnych właściwości bakteriobójczych. Jony srebra działają na pojedyncze komórki wyłapywanych mikroorganizmów. Materiał genetyczny komórki ulega utlenieniu dzięki katalitycznym właściwościom srebra. O skuteczności filtra z jonami srebra świadczy likwidacja przeszło 99,9% bakterii i grzybów. Filtr dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr z aktywnym węglem iAIR

Podstawową właściwością filtra z aktywnym węglem jest oczyszczanie przepływającego przez niego powietrza ze szkodliwych gazów. Dzięki zjawisku adsorpcji przyciąga on szkodliwe gazy do swojej powierzchni. Ilość węgla aktywnego znajdującego się w filtrze pozwala na wyeliminowanie ok. 90% gazów takich jak np. ozon, węglowodory, związki siarki i azotu podczas całego okresu eksploatacji filtra. Filtr skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy tworząc na powierzchni elektrostatycznej powłoki wyłapuje cząstki kurzu oraz sierści zwierząt.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Tego typu filtry stosowane są w celu dezynfekcji powietrza. Wykonane są ze szkła spiekanego, które gwarantuje filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 μm. Jego dodatkowym atutem jest wykorzystanie enzymów, które trwale usuwają brud. Filtr likwiduje także większość zanieczyszczeń mechanicznych. Dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów na poziomie 99,97%. Powietrze wychodzące z klimatyzatora jest więc wyjątkowo sterylne. Dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr 3M HAF

Opracowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii filtry HAF posiadają otwarte kanały przepływowe oraz ładunek elektrostatyczny w celu jeszcze lepszego wyłapywania i zatrzymywania cząsteczek. Filtry 3M HAF pomagają eliminować kurz i pył. Ze względu na brak ramek oraz samonośną konstrukcję filtr może być łatwo dostosowany do już istniejącej instalacji. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr Nano fotokatalityczny TiO2

Dwutlenek tytanu (TiO2) rozdrobniony do wielkości nanocząsteczek, ma doskonałe właściwości fotokatalityczne. Reakcja chemiczna zachodząca wewnątrz filtra powoduje rozkład zabrudzeń organicznych: spalin, gazów oraz bakterii. Filtr z TiO2 powoduje rozkład właściwości samoczyszczące, superhydrofilowe, bakteriobójcze, antystatyczne, dezodoryzujące oraz czyszczące powietrze. Dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr z aktywnym węglem i witaminą C

Łączy w sobie właściwości filtra z aktywnym węglem, takie jak usuwanie szkodliwych gazów eliminuje przy tym z powietrza nieprzyjemne zapachy) oraz filtra z witaminą C, który ma prozdrowotne atrybuty, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz obniża poziom stresu.

Filtr z witaminą C

Filtr emituje witaminę C, która wchłaniana jest przez skórę osób znajdujących się w obrębie działania klimatyzatora. Witami-na C zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, stymuluje produkcję kolagenu oraz obniża poziom stresu. Dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr jonizujący

Uwalnia ujemne jony neutralizujące jony dodatnie, dzięki czemu pomaga utrzymać świeże powietrze. Poprawa elektrochemiczna powietrza ma pozytywny wpływ na samopoczucie – łagodzi stres wzmacnia odporność. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Opcjonalne filtry potrójne

Nowoczesne klimatyzatory Rotenso®, poza filtrami zamontowanymi fabrycznie, mogą być wyposażane w kilka warstw filtrujących. Dodatkowo można dobrać filtry odpowiednie do rodzaju zanieczyszczeń występujących w pomieszczeniu oraz indywidualnych wymagań użytkownika.

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr z aktywnym węglem + Filtr Silver Ion

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr przeciwpyłkowy + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr jonizujący + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr antyalergiczny + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Silver Nano + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Platynowy Nano + Filtr z witaminą C

Dry Contact RDCV
Dry Contact RDCV
400 zł netto Sterownik wyposażony w wejście sygnałowe oraz moduł podczerwieni IRDA. Umożliwia włączenie/wyłączenie klimatyzatora za pomocą zestyku bezpotencjałowego.
Sterownik przewodowy Zato
Sterownik przewodowy Zato
140 zł netto Uniwersalny sterownik przewodowy kompatybilny z jednostkami typu Multi Split oraz klimatyzatorami typu split z serii Mirai, Versu, Versu Mirror, Versu Gold, Versu Silver, Kuka, Imoto.
Moduł sterownika Zato - Mirai
Moduł sterownika Zato - Mirai
179 zł netto Moduł umożliwiający sterowanie klimatyzatorem Mirai poprzez sterownik ZATO

Specyfikacja urządzenia:


Nazwa: Rotenso Cleo C15W
Marka: Rotenso
Model: C15W
Cena katalogowa (zł netto): 349 zł netto
Rodzaj: oczyszczacz
Powierzchnia (m2): 10-40 m2
Skuteczność oczyszczania powietrza - CADR (m³/h): 218
Zdolność usuwania PM10 (%/h): 100
Zdolność usuwania cząsteczek PM2,5 (%/h): 99,9
Zdolność usuwania bakterii z powietrza (%/h): 97,6
Zdolność usuwania formaldehydu z pow. (%/h): 96,2
Czujnik jakości powietrza: Sense aiR TVOC
Ilość stopni procesów poprawy jakości powietrza: 5 stopniowy PureR Stage
Jonizacja powietrza - aniony (il./cm³): 10
Wydajność nawilżania (ml/h): -
Lampa UV: -
Wyświetlacz LCD informujący o aktualnym stężeniu cząstek PM2.5: -
Lampa UV: -
Zbiornik wody(l): -
Poziomy prędkości wentylatora: 4 poziomy prędkości nawiewu (Wys./Śr./Ni./Sleep)
Wentylator: Wielołopatkowy wirnik
Materiał: ABS
Materiał: ABS
Wifi: -
Sterownik bezprzewodowy: nie
Gwarancja: 2 lat/lata
Jonizator:
Prędkość wentylatora: (obr/min)
Przepływ powietrza: (m³/h)
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)):
Poziom mocy akustycznej (dB(A)):
Szerokość (mm) : 340
Wysokość (mm) : 536
Głębokość (mm): 162
Waga(kg) : 4,9
Zasilanie (V-Hz, Φ) : 220-240~50, 1f
Kolor: biały

Pozostaw opinię