Rotenso Wint W24W
  • Rotenso Wint W24W

Rotenso Wint W24W

Marka: Rotenso

Powierzchnia: 10-50 m2

Cena: 549 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Powierzchnia: 10-50 m2
Model: W24W
Gwarancja: 2 lat/lata
Filtry: - Filtr elektrostatyczny HD iAIR
- Filtr antybakteryjny EPA iAIR klasy E12
- Filtr z aktywnym węglem iAIR
- Filtr zimnokatalityczny Cold Nano iAIR


Oczyszczacz Rotenso Wint dla pomieszczeń do 50m2

Oczyszczacz Rotenso Wint

Oczyszczacz powietrza Rotenso Wint posiada system, który na bieżąco monitoruje aktualną jakość powietrza. Oczyszczacz posiada 6-etapowy proces poprawy jakości powietrza, który zapewnia odpowiednią filtrację dla zapewnienia komfortu i poprawy zdrowia.

Oczyszczacz Rotenso Wint to urządzenie z 6-etapowym procesem uzdatniania powietrza. Podobnie jak urządzenie Rotenso Cleo jest wyposażony w filtr kompozytowy 4 w 1, W który w jednej obudowie znajdują się filtry: elektrostatyczny HD iAIR, antybakteryjny EPA klasy E11, z aktywnym węglem iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Dodatkowo powietrze sterylizowane jest wiązką promieniowania UV, która bardzo dobrze rozkłada organiczne elementy oraz substancje toksyczne. Ostatnim, 6 etapem oczyszczania jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne tlenu.

Oczyszczacz Rotenso Wint jest przeznaczony dla pomieszczeń do 50m². Zgrabna obudowa i niewielka waga pozwala na bezproblemowe przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami. Wint to bardzo wydajny oczyszczacz, który doskonale nadaje się do filtracji powietrza w mieszkaniach. Podczas 1h pracy oczyszczacz skutecznie filtruje aż 240 m³ powietrza.

Oczyszczacz Rotenso Wint w sposób ciągły odczytuje jakość powietrza w pomieszczeniu. Jednocześnie informuje nas o jakości powietrza poprzez zmianę kolorów podświetlenia panelu sterowania. Kolor zielony to doskonała jakość powietrza, niebieski – dobra jakość powietrza, żółty – umiarkowana jakość powietrza, czerwony – zła jakość powietrza. Dodatkowo Wint jest zaopatrzony w wyświetlacz LED informujący o aktualnym stężeniu cząstek PM 2,5 (smogu) w powietrzu.


: Instrukcja obsługi Rotenso Wint

Rotenso Wint W24W - akcesoria dodatkowe

Nazwa Zdjęcie Cena katalogowa Opis
Modem SMART WiFi RAC
Modem SMART WiFi RAC
109 zł netto Za pomocą opcjonalnego modemu SMART WiFi klimatyzacją można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu jak i poza nim.
Filtry do klimatyzatorów Rotenso
Filtry do klimatyzatorów Rotenso
69 zł netto

Filtr Cold Nano iAIR

Zadaniem filtra katalitycznego NANO jest usuwanie szkodliwych cząsteczek i nieprzyjemnych zapachów z powietrza za pomocą wielowarstwowej powłoki katalizatora oraz warstwy włókna. Filtr usuwa szkodliwe, organiczne związki oraz lotne cząstki formaldehydu ze skutecznością 92,9% w ciągu 2,5 godziny. Dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr z jonami srebra Silver Ion iAIR

Srebro znane jest z bardzo silnych właściwości bakteriobójczych. Jony srebra działają na pojedyncze komórki wyłapywanych mikroorganizmów. Materiał genetyczny komórki ulega utlenieniu dzięki katalitycznym właściwościom srebra. O skuteczności filtra z jonami srebra świadczy likwidacja przeszło 99,9% bakterii i grzybów. Filtr dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr z aktywnym węglem iAIR

Podstawową właściwością filtra z aktywnym węglem jest oczyszczanie przepływającego przez niego powietrza ze szkodliwych gazów. Dzięki zjawisku adsorpcji przyciąga on szkodliwe gazy do swojej powierzchni. Ilość węgla aktywnego znajdującego się w filtrze pozwala na wyeliminowanie ok. 90% gazów takich jak np. ozon, węglowodory, związki siarki i azotu podczas całego okresu eksploatacji filtra. Filtr skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy tworząc na powierzchni elektrostatycznej powłoki wyłapuje cząstki kurzu oraz sierści zwierząt.

Filtr antybakteryjny HEPA iAIR

Tego typu filtry stosowane są w celu dezynfekcji powietrza. Wykonane są ze szkła spiekanego, które gwarantuje filtrację powietrza przez pory wielkości 0,3 μm. Jego dodatkowym atutem jest wykorzystanie enzymów, które trwale usuwają brud. Filtr likwiduje także większość zanieczyszczeń mechanicznych. Dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów na poziomie 99,97%. Powietrze wychodzące z klimatyzatora jest więc wyjątkowo sterylne. Dostępny jest również jako opcja dodatkowa.

Filtr 3M HAF

Opracowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii filtry HAF posiadają otwarte kanały przepływowe oraz ładunek elektrostatyczny w celu jeszcze lepszego wyłapywania i zatrzymywania cząsteczek. Filtry 3M HAF pomagają eliminować kurz i pył. Ze względu na brak ramek oraz samonośną konstrukcję filtr może być łatwo dostosowany do już istniejącej instalacji. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr Nano fotokatalityczny TiO2

Dwutlenek tytanu (TiO2) rozdrobniony do wielkości nanocząsteczek, ma doskonałe właściwości fotokatalityczne. Reakcja chemiczna zachodząca wewnątrz filtra powoduje rozkład zabrudzeń organicznych: spalin, gazów oraz bakterii. Filtr z TiO2 powoduje rozkład właściwości samoczyszczące, superhydrofilowe, bakteriobójcze, antystatyczne, dezodoryzujące oraz czyszczące powietrze. Dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr z aktywnym węglem i witaminą C

Łączy w sobie właściwości filtra z aktywnym węglem, takie jak usuwanie szkodliwych gazów eliminuje przy tym z powietrza nieprzyjemne zapachy) oraz filtra z witaminą C, który ma prozdrowotne atrybuty, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz obniża poziom stresu.

Filtr z witaminą C

Filtr emituje witaminę C, która wchłaniana jest przez skórę osób znajdujących się w obrębie działania klimatyzatora. Witami-na C zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, stymuluje produkcję kolagenu oraz obniża poziom stresu. Dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Filtr jonizujący

Uwalnia ujemne jony neutralizujące jony dodatnie, dzięki czemu pomaga utrzymać świeże powietrze. Poprawa elektrochemiczna powietrza ma pozytywny wpływ na samopoczucie – łagodzi stres wzmacnia odporność. Filtr ten dostępny jest jako opcja dodatkowa.

Opcjonalne filtry potrójne

Nowoczesne klimatyzatory Rotenso®, poza filtrami zamontowanymi fabrycznie, mogą być wyposażane w kilka warstw filtrujących. Dodatkowo można dobrać filtry odpowiednie do rodzaju zanieczyszczeń występujących w pomieszczeniu oraz indywidualnych wymagań użytkownika.

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr z aktywnym węglem + Filtr Silver Ion

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr przeciwpyłkowy + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr jonizujący + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr antyalergiczny + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Silver Nano + Filtr z witaminą C

Filtr Cold Nano iAIR + Filtr Platynowy Nano + Filtr z witaminą C

Dry Contact RDCV
Dry Contact RDCV
400 zł netto Sterownik wyposażony w wejście sygnałowe oraz moduł podczerwieni IRDA. Umożliwia włączenie/wyłączenie klimatyzatora za pomocą zestyku bezpotencjałowego.
Sterownik przewodowy Zato
Sterownik przewodowy Zato
140 zł netto Uniwersalny sterownik przewodowy kompatybilny z jednostkami typu Multi Split oraz klimatyzatorami typu split z serii Mirai, Versu, Versu Mirror, Versu Gold, Versu Silver, Kuka, Imoto.
Moduł sterownika Zato - Ukura
Moduł sterownika Zato - Ukura
99 zł netto Moduł umożliwiający sterowanie klimatyzatorem Ukura poprzez sterownik ZATO

Specyfikacja urządzenia:


Nazwa: Rotenso Wint W24W
Marka: Rotenso
Model: W24W
Cena katalogowa (zł netto): 549 zł netto
Rodzaj: oczyszczacz
Powierzchnia (m2): 10-50 m2
Skuteczność oczyszczania powietrza - CADR (m³/h): 240
Zdolność usuwania PM10 (%/h): 100
Zdolność usuwania cząsteczek PM2,5 (%/h): 99,9
Zdolność usuwania bakterii z powietrza (%/h): 97,6
Zdolność usuwania formaldehydu z pow. (%/h): 96,2
Czujnik jakości powietrza: Sense aiR TVOC
Ilość stopni procesów poprawy jakości powietrza: 6 stopniowy PureR Stage
Jonizacja powietrza - aniony (il./cm³): 10
Wydajność nawilżania (ml/h): -
Lampa UV: tak
Wyświetlacz LCD informujący o aktualnym stężeniu cząstek PM2.5: tak
Lampa UV: tak
Zbiornik wody(l): -
Poziomy prędkości wentylatora: 4 poziomy prędkości nawiewu (Wys./Śr./Ni./Sleep)
Wentylator: Wielołopatkowy wirnik
Materiał: ABS
Materiał: ABS
Wifi: -
Sterownik bezprzewodowy: tak
Gwarancja: 2 lat/lata
Jonizator:
Prędkość wentylatora: (obr/min)
Przepływ powietrza: (m³/h)
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)):
Poziom mocy akustycznej (dB(A)):
Szerokość (mm) : 330
Wysokość (mm) : 510
Głębokość (mm): 170
Waga(kg) : 5,5
Zasilanie (V-Hz, Φ) : 220-240~50, 1f
Kolor: biały

Pozostaw opinię