Rotenso Mirai - klimatyzator do ekstremalnych zadań

01/06/2020
Klimatyzator MIRAI to linia premimu marki Rotenso. Charakteryzuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++. Wydajna technologia urządzenia powoduje, że na własnej skórze można poczuć prawdziwy komfort nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Klimatyzator Rotenso Mirai może ogrzewać pomieszczenie nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C. Klimatyzator Rotenso Mirai posiada wbudowany, inteligentny czujnik ruchu (SMART Eye), który wykrywa obcność użytkownika i samodzielnie dobiera kierunek jak również przepływ powietrza do ilości osób przebywających w pomieszczeniu.

Klimatyzator Rotenso Mirai - główne cechy


 

Klimatyzator Mirai - Ultra wydajna technologia grzanie nawet przy -30C


grzanieZastosowana technologia inwerterowa umożliwia sprawną pracę klimatyzatora nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

 

Rotenso Mirai - Wydajne ogrzewanie w okresie zimowym


grzanieKlimatyzator Rotenso Mirai posiada 100% efektywność przy temperaturze zewnętrznej -15°C. Sprawia to, że klimatyzator ten jest skutecznym źródłem ogrzewania pomieszczenia nawet przy niskich temperaturach.

 

Inteligentny czujnik ruchu - Smart Eye


smart eyeKlimatyzator Rotenso Mirai ma wbudowany czujnik ruchu wykrywający obecność osób. W sposób automatyczny dostosowuje kierunek i siłę przepływu powietrza w zależności od ilości osób znajdujących się w pomieszczeniu.

 

Najwyższa klasa energooszczędności A+++


klasa energooszczędności Mirai to bardzo oszczędne urządzenie. Posiada najwyższą klasę energooszczędności A+++. Niskie zużycie energii elektrycznej to niższe rachunki za prąd.

 

 

Sterowanie przez WiFi - opcja dodatkowa


wi-fi Klimatyzatorem Rotenso Mirai można sterować za pomocą tabletu lub smartfona zarówno w domu, jak i poza nim. Moduł Smart WiFi jest dodatkowym wyposażeniem klimatyzatora oferowanym przy zakupie.

 

 

Filtr HEPA AIR - dezynfekcja powietrza


hepa Wbudowany Filtr HEPA AIR eliminuje większość zanieczyszczeń mechanicznych oraz dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków, bakterii i wirusów na poziomie 99,97%.

 

Pozostałe cechy klimatyzatora Rotenso Mirai

 

Rotenso Mirai cechy

Klimatyzator Rotenso Mirai dostępny jest tylko o mocy chłodniczej 3,5 kW.

Rotenso Mirai 3,5 kW

Tagi:  rotenso mirai grzanie serwerownia
  • Test 2020-06-05 22:23:38

    tets

    +3

Pozostaw opinię